پنجاهمین سالگرد تاسیس سپاهان الکتریک

امسال، 50 سال از زمانی که آقای حسن جابرانصاری با توجه به شرایط صنعتی، فناوری، اقتصادی و اجتماعی جامعه آن روز ایران، اقدام به پایه گذاری بنگاه اقتصادی خود و تولید لوازم الکتریکی روشنایی و لوستر نمود می گذرد.

تحولات اقتصادی و صنعتی کشور، این مرد پرتلاش را که بیش از یک دهه است فعالیت خیریه اجتماعی پیش گرفته است، بسمت زمینه صنعتی عرصه برق و الکترونیک سوق داد و گذشت زمان، جایگاه سپاهان الکتریک را بعنوان یکی از پیشگامان عرضه کالا و خدمات متنوع تکنولوژیک صنعت برق تثبیت کرد. ایده اصلی سپاهان الکتریک، تلاش برای ارائه بهترین کیفیت به مشتریان خود در هر شرایط می باشد. لذا شعار "کیفیت همه چیز نیست اما بدون کیفیت، همه چیز هیچ است!" سرلوحه تمامی فعالیتهای این مجموعه است.

در کنار مباحث فنی، قانونمندی و شفافیت عملکرد این بنگاه اقتصادی و انعطاف در برآورد خواسته های سیستماتیک اداری، مالی و حسابداری مشتریان، از نقاط قوت سپاهان الکتریک می باشد.

همگام با تغییر سلیقه مشتریان و مخاطبین و پر رنگ شدن فضای مجازی در زندگی، کسب و کار و مراودات و معاملات اقشار جامعه، سپاهان الکتریک که از نیمه دهه 70 شمسی در فضای اینترنت بین المللی فعال بوده است، پنجمین نسخه سایت فنی/تجاری خود را در سال 1400 به روی مشتریان و دریافت کنندگان خدمات خود گشوده است. همزمان، دومین ویرایش فروشگاه آنلاین سپاهان الکتریک با رویکردی متفاوت از نسخه قبلی و با اقتضائات این روزها، با هدف کاهش تردد و اطلاع و خدمت رسانی یکسان به تمامی هموطنان، در اختیار عموم قرار گرفته است.

در پایان، اعتقاد ما بر این است که گردش مالی بنگاههای اقتصادی، الزاما" به معنی موفقیت آنها نیست. کسب درآمد افراد و بنگاهها، تنها و تنها در ارتباط با افراد جامعه حاصل می گردد و بدون متقاضی و مشتری، یک فعالیت اقتصادی شکستی محتوم دارد و تبعا" تداوم حیات کسب و کارها مدیون عنایت مشتریانشان است. این توجه و وفاداری مشتریان، مسوولیت اجتماعی برای فعال اقتصادی ایجاد می کند و اخلاقا" وی را متعهد به تاثیرگذاری مثبت در جامعه می نماید. ما نیز جدا از این چرخه نیستیم. لذا بخش قابل توجهی از نیروی مدیران این مجموعه، صرف امور خیریه درمانی در دو بیمارستان خیریه الغدیر تهران و خیریه انصار الغدیر بومهن (در حال راه اندازی) گردیده و می گردد. شادی چشمان بهبودیافتگان و محرومین مراجع به این مراکز خیریه درمانی که مفتخر به رتبه 1 کیفی وزارت بهداشت می باشند، پاداشی جذابتر به دست می دهد. از اینکه شما نیز غیر مستقیم یاری رسان ما در انجام مسوولیت اجتماعی مان هستید، سپاسگزاریم.

تماس با ما

لطفا برای ارسال نظرات و پیشنهادات خود فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید .